جزییات مطلب

تعداد بازدید: 73 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت حماسه 9 دی ماه

باسمه تعالی
پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت حماسه 9 دی ماه

دکتر خاکپور شهردارگلبهار و مهدی جانعلی زاده  رئیس شورای اسلامی شهرگلبهار  به مناسبت نهم دی ماه روز بصیرت ملت غیور ایران اسلامی پیام مشترکی صادر نمودند. 

در این پیام آمده : 
 حماسه بزرگ و حضور عظیم و خروشان مردمی در خيابان هاي سراسر كشور در نهم دي 1388 ، بار ديگر چشم ها را به سوي خود خيره كرد، اين حضور آغازي بر پايان چندين ماه فتنه انگيزي در كشور و به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت حاكم بر دل‌های مردم بود . 
حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.
در شرایطی که غبار فتنه می رفت که مظلومیت خط مستقیم الهی انقلاب و اسلام ناب محمدی و ولایت مترقی فقیه را نشانه رود ،حضور حماسی زن و مرد و پیر و جوان مومن، دراین روزبار دیگر این غبار را کنار زد و دست بیعت مجدد با پیر مراد و رهبر عالیقدرشان را نمایان ساخت.
اینجانبان ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام میداریم در راه اهداف مقدس انقلاب اسلامی ، مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.


      خاکپور                                                                               جانعلی زاده 
شهردار گلبهار                                                               رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد