جزییات مطلب

تعداد بازدید: 110 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: admins

پیام شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی
دکتر خاکپور و آقای  جانعلی زاده به مناسبت 13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی  پیامی صادر کردند و از همشهریان عزیز گلبهار جهت حضور گسترده در راهپیمائی باشکوه 13 آبان دعوت به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گلبهار متن پیام دکتر خاکپور شهردار و  آقای جانعلی زاده رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار به شرح ذیل است: 

بسم الله الرحمن الرحيم

سیزدهم آبان در پیشگاه ملت ایران، برگ زرین و پر افتخاری است که به انقلاب دوم ایران اسلامی نام گرفته است و این روز بزرگ  نماد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی ملت ایران و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که در فرمایشات گُهربار رهبر معظم انقلاب، این روز ،  تجلي آزادگي، شجاعت و غيرت انقلاب ملت ايران  است . واقعه ی سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد و پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.
این روز مبارک را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از مردم فهیم و ولایتمدار گلبهارانتظار میرود تا با حضور در راهپیمایی13 آبان ،حماسه ایی آگاهانه را به نمایش گذارند.
                                                   خاکپور                                                         مهدی جانعلی زاده 

شهردار گلبهار                                         رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد